Yahudinin Tahta Kılıcı

Yahudinin Tahta Kılıcı  - Mustafa Akgün - Ra Kitap  - Siyaset - Komplo
Ülkelerin kaderlerini belirleyen toplumsal ve tarihsel olaylarda kimlerin parmağı var?
Yahudiler, Siyonizm, Sabetayizm, Masonlar, Lions Kulübü, Rotary Kulübü, İttihat ve Terakki Partisi, 31 Mart Olayı, Komünizm, Kapitalizm, Fransız Devrimi, Alevilik, Yehova Şahitleri, Teslis İnancı, Bolşevik Devrimi, FIS Hareketi, Terör, Abdülhamit, Mithat Paşa, Karl Marx, Carlos, Armageddon, Körfez Savaşı, Hitler, Lozan Barışı, Nazım Hikmet, Ziya Gökalp, Türk Basını, İpekçiler, Simaviler, 500. Yıl Vakfı gibi birçok konuya değinen Mustafa Akgün; tüm bu adı geçen isimler, olaylar ve kavramlar arasında organik bir bağ kuruyor. Ve tüm bunların beslendiği tek bir kaynak ortaya çıkarıyor: Arz-ı Mev'ud (Vaadedilmiş Topraklar)..
Neredeyse tüm gizemi belgelerle ifşa edilmiş geçmişin komplo teorileri, günümüzde küresel bir gerçekliğe büründü. Özellikle son yıllarda şiddet ve savaşların artmasıyla birlikte dünyada olup biten olayların perde arkasını merak eder olduk. Yaşamlarımızın ve köklerimizin, elit bir grubun kendi amaçlarına ulaşmak adına düzenledikleri bilinçli stratejilere dönüştürülmüş olduklarını görmek hem şaşırtıcı hem de üzücü...
'Yahudi'nin Tahta Kılıcı', bizleri yöneten Gizli Dünya Devletinin otopsisi niteliğinde ve illüzyonuna kapıldığımız tarihimizi tekrar sorgulayan bir çalışma.
Stok Kodu
9789750069932
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
512
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-03
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat