Waverly, Kieran ve Seth zamana karşı bir yarış içindeler ve insanlığın geleceği dengede asılı duruyor. Hataya yer yok...
Düşman gemisinden korkunç bir biçimde kaçtıktan sonra, Waverly sonunda Empyrean'a döner. Son aylarda onu evinin anıları ayakta tutmuştu fakat evi bıraktığı gibi değildir. New Horizon'da tutsak ailelerini geride bırakmak zorunda kalan Waverly, döndüğünde Kieran'ın sert bir lider olduğunu ve mürettebatı Seth'e karşı doldurduğunu görür. Tanıdığını sandığı Kieran'a ne olmuştur? Waverly artık kime güveneceğini bilmemekteydi. Ve inanmak istediği tek kişi olan gizemli ve parlak zekalı Seth ise geminin düşmanı olarak kabul edilmişti. Waverly, ailelerini kurtarana dek durumun daha kötüye gideceğini bilmekteydi fakat onları nasıl kurtaracaklardı?
Bir plan yapmaya zaman bulamadan, Empyrean'da bir patlama meydana geldi ve Seth ve Waverly de baş zanlılar olarak görüldü. Kieran onları hapsetmeden veya daha kötüsünü yapmadan gerçeği ortaya çıkartabilecekler miydi? Waverly, yaşamları riske atma pahasına kalbini takip edecek miydi? Şimdi her zamankinden de fazla attıklari her adım onları ya yeni bir başlangıca ya da ani bir sona doğru götürecek.
Hatanın hükümet desteğine ihtiyacı vardır. Gerçek ise kendiliğinden ortaya çıkabilir.
-Thomas Jefferson-

"Ustaca düşünülmüş, şaşırtıcı ve nefes kesici..." 
-Lisa McMann, New York Times Bestseller Yazarı-

Stok Kodu
9786055433932
Boyut
14 x 21 cm
Sayfa Sayısı
400
Basım Tarihi
2013-03
Çeviren
Ayça Sağlam
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat