Setin İçindeki Kitaplar

Samizdat
Benim ülkemde; düşünce hayatın düşmanı, kötülüğün simgesi olarak görülür. Düşünsel değerlere tutkuyla bağlı, soru soran - arayan - kovalayan zihne sadece düşmanlık edilir. Düşünen insanın korunağı yoktur...

Sızıntı 
Yakın tarihimizin gizlenen gerçekleriyle yüzleşmeye hazır mısınız? Türk polisi FBI'dan Fethullah Gülen için ne istedi? ABD Gülen cemaati hakkında ne düşünüyor?

Vatan Yahut Silivri
"Bu kitabın yazarı şu anda aramızda, dışardaki tutsaklardan. Ama sadece masumların değil bir ülkenin de kaderini lanetli bir mürekkeple yazılmış kalp kararlarla belirlemeye kalkışanlar, yarın onun hakkında ne hükümler verecekler belli değil." 
-Emine Ülker Tarhan-

Daha Bilmediğiniz Neler Var
"...Biz tutuklandığımızda, 'Onlar gazeteci değil, terörist. Henüz açıklayamayacağımız, daha sizin bilmediğiniz neler var' dediler. Bu sözlere sarılan iktidar medyası bizi yargısız infazla linç etti. Kendisine 'özgür' diyen medya ise 'Bekleyelim bakalım, bilmediğimiz neler varmış' deyip sustu, aleyhimizde kamuoyu oluşmasına katkı sundu... Sonra iddianame ve ekleri yazıldı. 'Teröristliğimize' delil olarak çıka çıka kitap, haber, röportaj, yorum ve makaleden başka hiçbir şey çıkmadı."

b>Pusu Devletin Yeni Sahipleri
Türkiye'nin en kapsamlı davası, ülkenin üzerindeki darbe gölgesinin kaldırılması ve ülkenin demokratikleştirilmesi için bir umut olarak başlamıştı. Bu dava ile ilgili bir kitap yazan gazeteci durumun hiç de böyle olmadığını, dalga dalga gelen operasyonların gölgesinde derin devleti ele geçirme savaşının yaşandığını farketti.

Stok Kodu
2880000105060
Sayfa Sayısı
1899
Basım Tarihi
2013
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat