Zaman Çarkı Ciltli Seti (13 Kitap Takım)

Zaman Çarkı Ciltli Seti (13 Kitap Takım)  - Robert Jordan - İthaki Yay


Setin İçindeki Kitaplar

Dünyanın Gözü 1. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi 
Zaman çarkı döner ve çağlar gelir gider olmuş olan, olacak olan ve olmakta olan her an gölgenin altında ezilebilir.

Büyük Av: 2. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi 
Zaman Çarkı döner ve Çağlar gelip geçerek önce efsane olan, sonra solup söylenceye dönen, o Çağ tekrar geldiğinde uzun zaman önce unutulmuş olan anılar bırakır. Bazılarının Üçüncü Çağ, gelecek bir Çağ, uzun zaman önce geçmiş bir Çağ dediği Çağda, Dhoom Dağları'nda bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı'nın dönüşünde ne başlangıçlar, ne de sonlar vardır. Ama bu bir başlangıçtı.

Yenidendoğan Ejder 3. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi 
İyinin ve kötünün sonsuz bir savaşa tutuştuğu, ışığın ve gölgenin dünyası; Zaman Çarkı'nın dünyası... Bugüne dek yazılmış en görkemli fantastik kahramanlık öyküsü...

Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli) Zaman Çarkı 
Efsanelerin alınamaz kalesi Tear Taşı düşmüştür. Ejderin çocukları kehanetin çağrısıyla kalkar ve Işık'ın yardımına koşarlar. Callandor? Kılıç Olmayan Kılıç? Rand al?Thor?un, Yenidendoğan Ejder ilan edilen adamın elindedir.

Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Kitap (Ciltli) 
İyinin ve kötünün sonsuz bir savaşa tutuştuğu, ışığın ve gölgenin dünyası; Zaman Çarkı'nın dünyası...

Kaos Lordu (Ciltli) Zaman Çarkı Serisi 6. Kitap 
Rand al'Thor yönlendirebilen erkekleri topluyor. Efsanevi, erkek Aes Sedailer geri mi dönecek?

Kılıçtan Taç Zaman Çarkı Serisi 7. Kitap (Ciltli) 
Zaman Çarkı Serisi Büyük Bir Heyecanla Devam Ediyor... Elayne ve Aviendha, Ebou Dar'da, Karanlık Varlık'ın hava koşulları üzerindeki etkisini yok edebilecek Rüzgarlar Çanağı'nı arıyor. Mat eski dostlarına yardımcı olmak için, kendi bildiği şekilde çabalamaya devam ediyor.

Hançer Yolu Zaman Çarkı Serisi 8. Cilt (Ciltli) 
Rand her şeyini kaybetmenin eşiğinde; bir yandan da etrafinda dönen entrikalarla başa çıkmaya çalışıyor ve Seanchan'a meydan okuyor.

Kışın Yüreği Zaman Çarkı Serisi 9. Cilt (Ciltli) 
Aes Sedailerin bölündüğü yetmiyormuş gibi, Beyaz Kule'de de Elaida'nın hükmünden kuşku duyanlar çoğalmaktadır. Asilerin Amyrlin Makamı olan Egwene Aes Sedaileri üzerinde hükümranlık kurmaya çalışmaktadır. Elayne Aslan Tahtı'na resmi olarak oturmak için ilk adımları atar. Seanchanlar fetihlerine şehir şehir, ülke ülke devam etmektedirler. Her yerde Kara Aes Sedailer, Karanlıkdostu Asha'manlar gizlidir. Kaos ve dehşet yeryüzünü sararken Rand bu Çağ'ın bilgisini koruyacak tohumlar ekmeye çalışır.

Alacakaranlık Kavşağı Zaman Çarkı Serisi 10. Cilt (Ciltli) 
Zaman Çarkı Serisi Büyük Bir Heyecanla Devam Ediyor...

Düş Hançeri Zaman Çarkı Serisi 11. Cilt (Ciltli) 
Tarmon Gai'don gittikçe yaklaşırken, Zaman Çarkı dünyasında taraflar netleşmeye başlıyor. Perrin, karısının Shaidoların ellerinden kurtarmak için plan yaparken, Faile de kendi kaçısını planlamaya çalışıyor.

Fırtına Toplanıyor: Zaman Çarkı 12. Cilt - 1. Kitap (Ciltli) 
Renald Fanwar evinin verandasında oturmuş, iki sene önce torununun onun için karameşeden yaptığı sağlam sandalyeyi ısıtmaktaydı. Renald kuzeye bakıyordu. Siyah gümüş bulutlara.

Geceyarısı Kuleleri: Zaman Çarkı 13 (Ciltli) 
Son yaklaşıyor... Son Savaş başlamıştır. Karanlık Varlık'ın zindanındaki mühürler tek tek kırılmaktadır. Desen çözülmektedir ve Gölge'nin orduları Afet'ten çıkmaya başlamıştır. Güneş, Üçüncü Çağ'ın üzerinde batmaktadır.

Stok Kodu
9786053752196
Sayfa Sayısı
10932
Basım Tarihi
2013
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat