Tam ZamanındaBir Zamanda Yolculuk Serüveni

Tam Zamanında Bir Zamanda Yolculuk Serüveni  - Ted Bell - Altın Kitapl

Robert Louis Stevenson’ın Define Adası’ndan sonra yazılmış en güzel serüven kitabı...

Nick ve ailesi II. Dünya Savaşı öncesi İngiltere’ye bağlı olan Manş Adaları’nın birindeki deniz fenerinde yaşamaktadırlar. Nick ve kardeşi Kate, Manş Denizi’ndeki casus Alman denizaltıları hakkında Winston Churchill’e bilgi veren fener gözcüsü babalarına yardım etmeye ve İngiltere’yi düşman işgalinden korumaya çalışırlar.

Nick, günün birinde tesadüf eseri deniz kenarında gizemli bir sandık bulur. İlginç olansa, sandığın Kraliyet Donanması’nda amiral olan Nicholas McIver’a, yani Nick’in büyük büyük babasına ait olmasıdır. Kaptan, Nick’ten sandığın içine koyduğu bir not ve zaman makinesi ile yardım istemektedir.

Acaba Nick, zaman yolculuğu yapıp 1805 yılına dönebilecek ve İngiltere’yi içinde bulunduğu tehlikeden kurtarabilecek midir?

Tam Zamanında, Robert Louis Stevenson, Horatio Hornblower ve Harry Potter ile boy ölçüşebilecek bomba gibi bir roman. Erişkin olsam da içimdeki çocuk bu öyküye bayıldı. James Patterson, New York Times’ın en çok satan yazarı.

 YAZAR HAKKINDA

Amerikalı yazar Ted Bell, yazdığı gerilim romanlarıyla ün kazanmıştır. Başkahramanı Alex Hawke ile yarattığı gerilim romanları New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinde yer almaktadır. Ted Bell yazarlık hayatına atılmadan önce Young&Rubicam Reklam Ajansı’nın yönetim kurulu başkanlığını ve World-Wide’ın yaratıcı genel müdürlüğü görevlerini yürütmüştür.

Şimdilerde Mt. Wernon’daki General Washington’un evinin danışma kurulunda çalışmaktadır.

YAZARIN ALTIN KİTAPLAR’DAKİ DİĞER KİTAPLARI

 Korsan

Stok Kodu
9789752116801
Boyut
13.50x19.50
Sayfa Sayısı
415
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2013-04
Çeviren
Tuğçe Kanbur
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat